قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی: پیشنهاد مقصد

پیش از این در مطلب «6 قابلیت هوشمند اپلیکیشن تپ‌سی»، برایتان از تک به تک قابلیت‌های هوشمند تپ‌سی، به صورت مختصر گفته بودیم. حالا اگر دوست دارید جزییات بیشتری راجع به قابلیت «پیشنهاد مقصد» بدانید، این یادداشت برای شماست.

پیشنهاد مقصد دقیقا چیست؟

چنانچه از یک مبدا بخصوص، چندین بار به یک مقصد تکراری سفر کرده باشید، در دفعات بعدی، اپلیکیشن در زمان انتخاب آن مبدا، مقصد مورد نظر را به شما پیشنهاد می‌دهد. مثلا اگر عصرها که به خرید می‌روید، مبدا خود را جلوی منزل انتخاب می‌کنید، اپلیکیشن با مشاهده‌ی رفتار شما، پس از آن، در صورت انتخاب جلوی منزل به عنوان مبدا، از شما می‌پرسد که آیا به مرکز خرید می‌روید؟ و به این ترتیب زحمت جست و جو و پیدا کردن هر روزه‌ی مقصد را از دوش شما بر می‌دارد. این قابلیت، نسبت به زمان نیز حساس است و بسته به این که چه زمانی از روز یک مبدا خاص را انتخاب کنید، مقصدی را که معمولا در آن زمان از روز انتخاب می‌کنید به شما پیشنهاد می‌دهد.

Destination suggestion

این قابلیت هوشمند تپ‌سی چه زمانی به کار می‌آید؟

حالت اول: تصور کنید که هر روز صبح، وقتی می‌خواهید برای رفتن به محل کار تپ‌سی بگیرید، مبدا خود را سر کوچه انتخاب می‌کنید و طبیعتا مقصد خود را محل کارتان. به این ترتیب، پس از چندین بار رفتن این مسیر، هر روز صبح که مبدا خود را سر کوچه انتخاب می‌کنید، اپلیکیشن از شما می‌پرسد که آیا به محل کار می‌روید؟ در عین حال اگر عصرها و در زمان رفتن به باشگاه، خسته‌تر از آن هستید که تا سر کوچه بروید و مبدا را جلوی درب منزل انتخاب می‌کنید، پس از چند بار انتخاب محل باشگاه به عنوان مقصد، اپلیکیشن هر روز عصر که جلوی درب منزل را به عنوان مبدا انتخاب کنید، از شما خواهد پرسید که به باشگاه می‌روید؟ به این ترتیب، شما الگوی سفرتان را به اپلیکیشن یاد داده‌اید و اپلیکیشن سفرهای تکراری شما را با انواع مقصدها، به یاد می‌آورد و کار شما را در درخواست سفر، آسان می‌کند.
حالت دوم: در ادامه‌ی مثال بالا، اگر عصر هم همین مبدا را انتخاب کنید، باز هم اپلیکیشن محل کار را به شما پیشنهاد می‌دهد؟ پاسخ این است که خیر! این قابلیت، به زمان درخواست سفر نیز حساس است. به این معنا که اگر مثلا عصرها از همان مبدا ابتدای کوچه، به محل باشگاهتان تپ‌سی می‌گیرید، پس از چند بار تکرار، اپلیکیشن مسیر سفر عصرهای شما را یاد گرفته و باشگاه را به شما پیشنهاد می‌دهد. به این ترتیب وقتی صبح‌ها سر کوچه را انتخاب می‌کنید، اپلیکیشن به شما محل کار را به عنوان مقصد پیشنهاد می‌دهد و وقتی عصرها این مبدا را انتخاب می‌کنید، باشگاه را.
با استفاده از مجموعه‌ی قابلیت‌های هوشمند اپلیکیشن تپ‌سی به صورت مجزا یا همراه با یکدیگر، هم در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم می‌توانید مبلغ کمتری را هزینه کنید.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    با عرض سلام . امیدوارم همیشه این شرکت موفق و برای خدمات برای مردم هرگونه انجام رابا روی باز برای همه و پرسنلش همواره داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.