نگاهی به مزایای اختصاصی تپسی برای سفیران

یکی از اهداف اصلی تپ‌سی، ایجاد موقعیتی ویژه برای تمام افرادی است که می‌خواهند از طریق رانندگی چه در وقت آزاد خود و چه به عنوان یک شغل تمام وقت کسب درآمد کنند.
با تپ‌سی نه تنها بدون محدودیت در هر ساعتی می‌توانید درآمد مازاد داشته باشید، بلکه از قابلیت‌ها، امکانات و مزایای اختصاصی سفیران تپ‌سی نیز بهره‌مند می‌شوید.

تسویه اعتبار در لحظه

هزینه سفر در تاکسی‌های اینترنتی به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت می‌شود.
در تپ‌سی تمام هزینه‌هایی که اعتباری دریافت می‌کنید درست مثل پرداخت نقدی “در لحظه” در جیبتان است!

نحوه استفاده:

کافی است شماره شبای شما متعلق به یکی از بانک‌های طرف قرارداد تپ‌سی باشد تا در صفحه درآمد نرم‌افزار، در بخش “تنظیمات تسویه اعتبار” بتوانید حالت “در لحظه” را انتخاب کنید.
هر زمانی فقط با لمس دکمه “تسویه اعتبار” اعتبارتان را بدون معطلی به حساب بریزید.
این یعنی رانندگان تپ‌سی در هر زمانی حتی تعطیلات می‌توانند خودشان اعتبارشان را به پول نقد تبدیل کنند.

مقصد دلخواه

در طول روز حتما پیش می‌آید که به سمت مقصد خاصی بروید، مثلا به سمت خانه یا محل کار. در همه این مسیرهای مشخص می‌توانید با قابلیت “مقصد دلخواه” یک مسافر هم مسیر داشته باشید.
نحوه استفاده:
در صفحه اصلی برنامه گزینه “مقصد دلخواه” را بزنید، مقصد خود را در برنامه مشخص کنید تا اولین درخواست با مقصد مشابه یا هم مسیر با شما با اولویت بیشتر برایتان ارسال شود.

انجمن حرفه‌ای‌های تپ‌سی با مزایای ویژه (فعلا در تهران)

از لاستیک به نرخ دولتی تا قطعات یدکی، روغن و …. همگی مزایای تپ‌سی برای قدردانی از رانندگانی است که با کیفیت‌ترین سفرها را به مقصد می‌رسانند.
نحوه ورود و دریافت مزایا:
همه سفیران با امتیاز بالاتر از 9 به طور خودکار عضو این انجمن هستند. در طول هر فصل شما سفر می‌روید و با هر سفر 10 “الماس” به دست می‌آورید. آخر فصل بر اساس تعداد الماس‌هایتان به شما مزایای ویژه اختصاص داده می‌شود.

ورود به صفحه انجمن حرفه‌ای‌ها

درآمد پایدار و طرح‌های تشویقی

چه به صورت ثابت از طریق رانندگی کسب درآمد کنید و چه کار در تپسی شغل دومتان باشد، هر زمانی که تپ‌سی را روشن کنید می‌توانید سفرهای به صرفه و پرسود داشته باشید.
سیستم قیمت‌گذاری هوشمند تپسی در کنار طرح‌های تشویقی متنوع تپ‌سی را به یک راه مطمئن برای داشتن درآمد پایدار روزانه تبدیل می‌کند.

تپ‌سی لاین

سرویس تپ‌سی لاین این امکان را به شما می‌دهد که در یک سفر “دو مسافر هم مسیر” با مقصدهای مشابه داشته باشید، در سفرهای لاین:
در آمد شما تا 40% بیشتر می‌شود
مسافت کوتاه‌تری را برای رساندن دو مسافر طی می‎کنید
با داشتن همزمان دو مسافر، در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید
درخواست سفرهای بیشتری خواهید داشت

آشنایی با لاین

نحوه انجام سفر

پشتیبانی بدون تماس تلفنی (تیکتینگ)

برای ارتباط با پشتیبانی تپ‌سی نیازی به تماس تلفنی، صرف وقت و هزینه ندارید! کافیست مشکل خود را از طریق ثبت تیکت اعلام کنید تا در کمترین زمان به آن پاسخ داده شود و مورد پیگیری قرار گیرد.
نحوه استفاده:
در نرم‌افزار وارد صفحه پروفایل، بخش پشتیبانی شوید. موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید و با نوشتن شرح کوتاهی از مشکل و انتخاب سفر مربوطه مورد را گزارش دهید. پاسخ به تیکت‌های ثبت شده در همان بخش پشتیبانی قابل مشاهده است.

تماس اضطراری با واحد امنیت

حفظ امنیت هم سفیران و هم مسافران در طول هر سفر از اصلی‌ترین اولویت‌های تپ‌سی است. بنابراین در طول هر سفر گزینه تماس با واحد امنیت در صفحه پشتیبانی شما فعال می‌شود.
به محض احساس خطر جدی با لمس دکمه “تماس اضطراری” موقعیت شما بلافاصله به واحد امنیت تپ‌سی گزارش داده می‌شود تا به سرعت از بروز هر حادثه‌ای جلوگیری شود.

با تپ‌سی همیشه منتظر قابلیت‌های تازه، طرح‌های تشویقی و هدایای ویژه و امکانات اختصاصی برای سفیران باشید.
همه این اخبار و طرح‌ها از طریق بخش “پیام‌ها” در برنامه به شما اعلام می‌شود.
شبکه‌های اطلاع‌رسانی تپ‌سی سفیران:
ورود به صفحه رسمی اینستاگرام سفیران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.