مقصد دلخواه، قابلیت جدید تپ‌سی در خدمت سفیران

در مورد مقصد دلخواه تپ‌سی چه می‌دانید؟
این یک تجربه مشترک بین سفیران است: کار را تعطیل می‌کنید تا به سمت خانه بروید و در برنامه منتظر درخواستی هستید که هم مسیر با شما باشد.
البته گاهی هم دلتان می‌خواهد در طول روز به سمت مقصد خاصی بروید و دنبال یک مسافر هم‌ مسیر هستید یا شاید هم از آن دسته افرادی باشید که هر روز با خودروی شخصی به سمت محل کار می‌روید و بعد به خانه برمی‌گردید.
فرقی نمی‌کند کدام یک از این موقعیت‌ها را تجربه کرده باشید، مقصد دلخواه دقیقا همان چیزی است که می‌خواهید:
تعیین مقصد از شما
مسافر هم‌ مسیر از ما!

 

 

مقصد دلخواه چیست؟
مقصد دلخواه قابلیتی روی برنامه سفیران تپ‌سی است تا سفیران بتوانند دو بار در طول هر روز مقصد خاصی را روی نقشه تعیین کنند و سپس برنامه مسافرانی با مقصد مشابه یا هم مسیر را برایشان پیدا می‌کند.
این یعنی نه تنها دیگر بعد از تمام کردن کار “خالی” به خانه برنمی‌گردید بلکه در همه رفت و آمد‌های معمولی با مقصدهای مشخص نیز می‌توانید از زمان استفاده مفید داشته باشید و درآمدتان را افزایش دهید.
مقصد دلخواه در برنامه تپ‌سی چطور کار می‌کند؟
گزینه مقصد دلخواه دقیقا در صفحه اصلی برنامه تپ‌سی سفیران قرار دارد. کافیست آن را لمس کنید، مقصد مورد نظر خودتان را روی نقشه یا از لیست مقصدهای ذخیره شده انتخاب کنید و بعد برنامه به مدت یک ساعت به دنبال درخواست‌های هم مسیر با مقصد دلخواه شما می‌گردد.
اگر شما دو بار در طول روز از این گزینه استفاده کرده باشید، دیگر گزینه “انتخاب مقصد دلخواه” روی صفحه، نمایش داده نمی‌شود.
سفرهایی که به شما در این مدت نمایش داده می‌شود حتما مقصدی هم مسیر با مقصد دلخواه شما دارند و البته شما با اولویت بیشتری نسبت به سفیران حاضر در منطقه این درخواست‌ها را می‌گیرید، درخواست‌هایی متفاوت با مقصد دلخواهتان در این مدت به شما ارسال نمی‌شوند.

 

 

چه کسانی از مقصد دلخواه استفاده می‌کنند؟
همه سفیران تپ‌سی می‌توانند در هر ساعت و به سمت هر مقصدی دو بار در روز از قابلیت انتخاب مقصد دلخواه استفاده کنند، مثلا وقتی:
• تصمیم دارید کار را تعطیل کنید به سمت خانه برگردید
• در یک روز خاص در مقصد مشخصی باید باشید و ترجیح می‌دهید مسافر هم مسیر بگیرید
• یا وقتی دوست دارید به سمت نقطه خاص یا جهت خاصی از شهر حرکت کنید
اما حتی اگر سفیر تمام وقت تپ‌سی نیستید و از خودروی شخصی در طول روز استفاده می‌کنید باز هم می‌توانید از مقصد دلخواه استفاده کنید!
قدم اول: کافیست ابتدا به عنوان سفیر در تپ‌سی ثبت نام کنید.
قدم دوم: مرحله بعد این است که در هر روزی که از خانه به محل کار و از محل کار به سمت خانه با خودروی شخصی برمی‌گردید، وارد تپ‌سی شوید و با مشخص کردن مقصد خودتان یک مسافر هم مسیر بگیرید.
از امروز از همین رفت و آمدهای همیشگی، درآمد بسازید!

برخی قوانین انتخاب مقصد دلخواه که لازم است بدانید:
شما در موارد زیر امکان استفاده دوباره از مقصد دلخواه در یک روز را نخواهید داشت:
1-برنامه تپ‌سی ظرف یک ساعت زمان مشخص شده به دنبال یک مسافر هم‌مسیر با مقصد دلخواه شما می‌گردد و آن را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر شما درخواست پیشنهادی را قبول نکنید، جستجو متوقف می‌شود و البته شما دیگر امکان استفاده از این گزینه را هم نخواهید داشت.
2-اگر به هر دلیل جستجو برای پیدا کردن درخواست مسافر هم مسیر را متوقف کنید، دیگر فرصت دوباره‌ای برای انتخاب مقصد دلخواه در آن روز نیز ندارید.
3- برنامه ظرف یک ساعت تلاش می‌کند درخواست سفری را برای شما پیدا کند که هم مسیر مقصد دلخواهتان است، اما ممکن است گاهی این اتفاق نیافتد و در این صورت شما دو بار از گزینه انتخاب مقصد دلخواه استفاده کرده‌اید و استفاده مجدد نیز امکان‌پذیر نیست.

تپ‌سی، همواره برای فراهم آوردن آسایش سفیران خود، تلاش می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.