پنل فروش کد اعتبار تپسی فعال شد!

سرویس جدید تپسی با امکان خرید کد اعتبار به تعداد و مبلغ دلخواه شما راه‌اندازی شد و از امروز می‌توانید با ورود به پنل فروش کد اعتبار تپسی، برای کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد خود و اطرافیانتان، کد اعتبار بخرید.

کد اعتبار تپسی مناسب چه کسانی است؟

اگر شما مدیر یا مسئول یک مجموعه هستید، می‌توانید برای رفت و آمد پرسنل‌ خود به جلسات و ماموریت‌های کاری درون شهری کد اعتبار بخرید و در اختیار ایشان قرار دهید تا با استفاده از آن، هزینه سفرشان با تپسی را پرداخت کنند.

یا حتی اگر رویداد بزرگی درپیش دارید و می‌خواهید هزینه سفر مدعوین این رویداد را پرداخت کنید، یا به مشتریان خود کد اعتبار تپسی هدیه دهید، سرویس کد اعتبار تپسی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

به جز این، کد اعتبار گزینه مناسبی برای مشترکین پرمصرف تپسی است که می‌توانند با خریدهای بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان، از تخفیف‌های این سرویس برخوردار شوند.

کد اعتبار تپسی می‌تواند هدیه خوبی برای دوست، همکار یا خانواده‌تان باشد تا آن‌ها را خوشحال کنید.

 

چطور کد اعتبار بخرم و از آن استفاده کنم؟

ابتدا، وارد پنل فروش کد اعتبار شوید، شماره همراه خود را وارد کنید و کدی که از طریق پیامک دریافت کردید را در قسمت مشخص شده درج کنید.

تصویر voucher blog 3

در مرحله بعد، تعداد کد درخواستی و مبلغ مورد نظرتان را برای هر کد تعیین کنید.

به عنوان مثال، اگر میانگین هزینه اکثر سفرهای شما با تپسی ۱۵هزار تومان است، می‌توانید ۵۰ کد اعتبار ۱۵هزار تومانی تهیه کنید.

پس از پرداخت هزینه اعتبار، این کدها به شکل فایل اکسل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید یک یا چند کد را در اختیار اشخاص مورد نظرتان قرار دهید تا با درج در حساب کاربری خود، اعتبارشان را افزایش دهند.

برای ثبت کدهای دریافتی، از منوی اپلیکیشن تپسی، گزینه کد هدیه و تخفیف را انتخاب کرده و کد اعتبار را در قسمت مشخص شده ثبت کنید.

میزان تخفیف و مهلت استفاده از کدها چقدر است؟

در زمان خرید کدهای اعتبار تپسی، با کلیک برروی علامت تعجب کنار کلمه تخفیف می‌توانید از میزان تخفیف‌های دریافتی مطلع بشید.

تصویر voucher blog 1

کدهای خریداری شده از لحظه خرید تا سه ماه اعتبار داشته و پس از آن منقضی می‌شوند. اما شما می‌توانید با استفاده از این کدها، اعتبار حساب کاربری خود را افزایش داده و هر زمان که خواستید، اقدام به سفر کرده و با پرداخت اعتباری، هزینه سفرتان را پرداخت کنید.

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.