تخفیف ویژه تپسی برای مراجعه به مراکز منتخب واکسیناسیون برای تزریق واکسن کرونا

(منقضی شده) این روزها، بسیاری از ما منتظریم تا نوبت تزریق واکسن کرونا به بزرگترهایمان برسد و آنها را برای تزریق واکسن، به مراکز واکسیناسیون ببریم.

دلمان می‎خواهد هرچه سریع‌تر تزریق واکسن برای همه انجام شود تا همگی بتوانیم به زندگی معمولی و روزهای قبل از کرونا برگردیم.

ما هم مانند شماییم. دوست داریم همگی با سرعت بیشتری در مسیر سلامتی حرکت کنیم و از نگرانی‌ها و فقدان‌های ناشی از بیماری کرونا رها شویم. همین است که این روزها، در کنارتان هستیم تا شما را به مراکز واکسیناسیون برسانیم.

تپسی این روزها، با یک تخفیف ویژه برای مراجعه به مراکز منتخب واکسیناسیون برای تزریق واکسن کرونا، در کنار شماست. در گام اول، از ۸ خرداد به مدت یک هفته از ساعت ۷ صبح الی ۱۴، شما را با تخفیف به مراکز منتخب واکسیناسیون می‌رسانیم. کافی است کد VAKSAN را در بخش «کد هدیه و تخفیف» اپلیکیشن تپسی وارد کرده و از بین مراکز منتخب واکسیناسیون که روی نقشه نشانه‌گذاری شده‌اند، مرکز مورد نظرتان را به عنوان مقصد انتخاب کنید. با استفاده از این کد، ۶۰٪ تخفیف تا سقف ۱۰ هزار تومان، به شما تعلق خواهد گرفت.

همراه شماییم تا هرچه سریع‌تر با تزریق واکسن کرونا، در کنار هم به سلامت از این مسیر عبور کنیم.

تزریق واکسن کرونا

6 نظرات
 1. حمیدرضا تقوی زرگر می گوید

  تپسی عالی

 2. نتاا می گوید

  من که هر چی گشتم جایی علامت واکسن نداشت

 3. عبدالرضا خانی می گوید

  کارتون قابل تقدیر هستش من امروز از این تخفیف استفاده کردم و کرایه هفده هزار تومانی تبدیل به هفت هزار تومان شد اما هیچ راننده ای قبول نمیکرد با افزایش کرایه با کلیلک عجله دارم به مبلغ ده هزار تومان یک راننده عزیز قبول کرد و مارو به مقصد رسوندش
  بازم تشکر میکنم

 4. مهدی همتی می گوید

  سلام منطقه شهریار مرکز درمانگاه هست

 5. محمد صادق شاکریان می گوید

  چقد خوبید شماها
  دمتون گرم

 6. سعیده می گوید

  چرا مرکز واکسیناسیون بیماران تالاسمی که فردا انجام میشه رو نقشه مشخص نشده. لطفا دبرای بیماران تالاسمی این تخفیف هم داده بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.