۵ راه برای کسب درآمد بیشتر

ممکن است شغل کاملا مناسبی داشته باشید و از آن راضی باشید. اما از کسب درآمد بیشتر بدتان نیاید! ممکن هم هست دانشجو باشید یا به هر حال تمام روز را برای کار کردن یا کسب درآمد زمان نداشته باشید.

یک کار دانشجویی یا پاره وقت می‌تواند پاسخ سوال باشد. اما راه‌های دیگری هم برای به دست آوردن کمی پول بیشتر وجود دارد.

درآمد بیشتر

۱. قدیمی‌ها را کنار بگذارید!

همه‌ی ما انبوهی از وسایل داریم که مدت‌هاست از آن‌ها استفاده نکرده‌ایم. لباس‌های فراموش شده، فیلم‌های قدیمی، CD و DVDهای موسیقی‌هایی که دیگر سلیقه‌مان نیستند و خلاصه کلی چیز دیگر. بهترین کاری که می‌توانیم با این وسایل انجام دهیم، واگذاری آن‌ها به شخصی دیگر و در ازای آن، دریافت پول است.

۲. اجاره بدهید!

اجاره دادن هم می‌تواند راه خوبی برای کسب درآمد باشد. این مبلغ می‌تواند از میزانی ناچیز، تا مبلغی خوب و قابل اتکا متفاوت باشد. از اجاره دادن یک اتاق گرفته تا اجاره دادن همان وسایل قدیمی که در مورد قبل گفتیم. وسایل برقی، ابزار تعمیرات و وسایل سفر، می‌توانند انتخاب‌های پرطرفداری باشند.

کسی درآمد از تدریس

۳. درس بدهید!

هر شکلی از محتوای آموزشی می‌تواند مفید باشد. از آموزش زبان انگلیسی گرفته تا آموزش نقاشی، آموزش بافتنی و آموزش رانندگی! با خود مرور کنید که چه کاری را بیشتر از هر چیز بلدید. بعد، هم می‌توانید معلم خصوصی شوید و هم محتوای آموزشی تولید کرده و با به اشتراک گذاری آن در فضای مجازی، کسب درآمد کنید.

۴. کارهای کوچک خدماتی انجام دهید!

همیشه می‌توانید چیزی بنویسید، چیزی بسازید، از چیزی نگهداری کنید و خلاصه خدمتی در حق دیگران انجام دهید و به این ترتیب کسب درآمد کنید. این کارهای خدماتی کوچک را می‌توان بعد از کار و در منزل انجام داد.

کسب درآمد از تپسی

۵. کسی را تا مقصد برسانید!

برای این که به ساده‌ترین شکل ممکن از ماشینتان درآمد داشته باشید، نیاز نیست که حتما رانندگی را به عنوان شغل انتخاب کنید. ممکن است کارمند باشید یا دانشجو. و هر روز در زمان رفت و برگشت به محل کار یا دانشگاه، تنها و با ماشین خالی بروید. اما با ثبت نام آنلاین در تپ‌سی به عنوان سفیر و بعد استفاده از قابلیت مقصد دلخواه، می‌توانید سر راهتان تا محل کار و بالعکس، یک فرد هم مسیر را همراه ببرید و کسب درآمد کنید.

 

 

منبع ترجمه آزاد: how to make extra money

 

یادداشت مرتبط: 

۵ راز پردرآمدترین سفیران تپ‌سی!

مقصد دلخواه، قابلیت جدید تپ‌سی در خدمت سفیران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.