۵ راز پردرآمدترین سفیران تپ‌سی!

راهکارهای افزایش درآمد در تپ‌سی- تپ‌سی، با امکان فعالیت بدون محدودیت و مزایای اختصاصی که به سفیران ارائه می‌دهد، این روزها یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش درآمد روزانه است چه به آن به عنوان راهی برای داشتن درآمد مازاد از طریق شغل دوم نگاه کنید چه رانندگی را شغل اصلی خود بدانید و تپ‌سی راه اصلی درآمدی شما باشد.

 

اما همه سفیران تپ‌سی درآمد یکسانی ندارند! حتی سفیرانی که به اندازه مشابهی در طول روز فعال هستند می‌توانند درآمد متفاوتی به دست بیاورند.

اینجاست که باید بدانید راز پردرآمدترین سفیران تپ‌سی چیست و چطور می‌توان در کمترین زمان به بیشترین درآمد رسید!

 

راهکار اول: ساعات طلایی روز را از دست ندهید

از ساعت ۶ تا ۸ صبح و ۱۵ تا ۱۹ بعدازظهر، پردرآمدترین ساعات یک روز است. در این ساعات بیشترین درخواست سفر، قیمت بالاتر سفرها و سفرهای طلایی بیشتر را می‌توانید تجربه کنید.

کافیست در این ساعات طلایی روشن باشید و با قبول بی‌وقفه درخواست به بالاترین درآمد در تپ‌سی برسید.

راهکار دوم: هیچ سفری را از دست ندهید

اگر قرار است در طول یک روز مثلا ۸ ساعت فعالیت کنید، بهتر است از تمام دقایق فعالیتتان سود داشته باشید. برای استفاده مفید از زمان هیچ درخواست سفری را رد نکنید و از دست ندهید!

توجه داشته باشید که قیمت‌گذاری هوشمند تپ‌سی بر اساس استهلاک، مسافت، مدت زمان سفر، زمان رسیدن به مسافر، زمان انتظار در مقصد تا دریافت درخواست سفر بعدی، ترافیک، مناطق طرح ترافیک یا کنترل آلوگی هوا و … عمل می‌کند و بنابراین ارزش تمامی سفرهای تپ‌سی در نهایت یکسان است.

سفیرانی که در قبول سفر سختگیری بیشتری به خرج می‌دهند سفرهای زیادی را از دست می‌دهند، زمان تلف شده بیشتری دارند و بنابراین در ساعات فعالیتشان درآمد کمتری به دست خواهند آورد.

راهکار سوم: به سمت نقاط قرمز نقشه گنج حرکت کنید

شما در صفحه اصلی نرم‌افزار سفیران تپ‌سی، یک نقشه از شهر را می‌بینید که برخی نقاط آن قرمز شده است. این نقاط مبدا سفرهای طلایی” تپ‌سی هستند.

سفرهای طلایی تپ‌سی تا ۴۰ درصد درآمد بالاتری نسبت به یک سفر عادی دارند و بنابراین پیدا کردن و قبول آن‌ها تاثیر چشمگیری در درآمد شما در تپ‌سی می‌گذارد.

همیشه به این نقشه نگاه کنید و اگر نقطه قرمزی در اطرافتان است به سمت آن حرکت کنید تا سفرهای پرسودتری بگیرید.

راهکار چهارم: در مناطق طرح ترافیک فعال باشید

طبق قانون جدید طرح ترافیک، هر خودرو با پلاک تهران ۲۰ روز و سایر خودروها ۱۵ روز می‌توانند به صورت رایگان وارد مناطق “کنترل آلودگی هوا” شوند. برای ورود به مناطق “طرح ترافیک” هم شما می‌توانید در حساب کاربری “تهران من” تا یک ماه بعد از ورود هزینه ورودتان را پرداخت کنید.

فراموش نکنید که در قوانین طرح ترافیکی جدید تهران، شما فقط به اندازه ورود خود و طبق ساعات ورود هزینه را پرداخت می‌کنید و اگر معاینه فنی برتر داشته باشید ورود شما شامل تخفیف هم می‌شود.

اما سفرهایی که مبدا یا مقصد آنها در نقاط کنترل آلودگی هوا یا طرح ترافیک باشد، به شکل چشمگیری درآمد بیشتری نسبت به سفرهای عادی دارند و تمام هزینه ورود به طرح شما را هم پوشش می‌دهند. بنابراین سفیرانی که در این مناطق فعالیت می‌کنند در طول ساعات فعالیتشان سود بیشتری می‌کنند.

راهنمای ورود به مناطق طرح ترافیک و استفاده از روزهای رایگان ورود به کنترل آلودگی هوا را اینجا کامل بخوانید.

راهکار پنجم: سفرهایتان را لغو نکنید

بعد از توصیه قبول همه سفرها، نکته بعدی دقت در قبول سفرها است! پیش از قبول سفر شما در صفحه درخواست می‌توانید مبدا و مقصد مسافر و قیمت را مشاهده کنید. پیش از قبول سفر حتما همه جزییات را بررسی و از لغو سفر خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *