اختصاص سهمیه بنزین بدون سقف به سفیران تپ‌سی

سفیران عزیز تپ‌سی

با توجه با افزایش قیمت بنزین،  می‌دانیم که تامین هزینه‌ها برای شما مشکل‌تر از پیش شده است. در همین راستا تلاش کردیم تا با پرداخت کمک هزینه خرید بنزین و کاهش درصد کمیسیون در روزهای ابتدایی سهمه بندی، کمی از نگرانی‌های شما را کاهش دهیم.

در ادامه تلاش خواهیم کرد تا ضمن مذاکره با دولت و نهادهای مرتبط، مبلغ کرایه‌ها را با توجه به وضعیت جدید تنظیم کرده و افزایش دهیم تا هزینه افزایش قیمت بنزین کمی برای شما جبران شود.

در همین راستا برای همراهی بیشتر با شما عزیزان، سهمیه بنزین بدون سقف را در نظر گرفتیم.

طرح جدید تپ‌سی برای همراهی با سفیران:

ویژگی‌های طرح:

  • سفیرانی که در هر هفته بیش از 1000 کیلومتر (معادل 70 لیتر سقف سهمیه تعیین شده توسط وزارت کشور) در تپ‌سی پیمایش داشته باشند، به ازای هر 100 کیلومتر مازاد بر 1000 کیلومتر، 15 هزار تومان از تپ‌سی هزینه بنزین دریافت می‌کنند
  • مبلغ سهمیه ابتدای هر هفته به اعتبار سفیران افزوده خواهد شد
  • این سهمیه مازاد بر سهمیه رانندگان تاکسی‌های اینترنتی است
  • این طرح مخصوص خودروهای پلاک شخصی است و برای شرکت در آن نیاز به ثبت نام نیست.
  • پیامک میزان پیمایش، شنبه هر هفته در پیام درون برنامه ارسال می‌شود

نکته: برای شرکت در این طرح نیازی به ثبت‌نام نیست و تمام سفیران تپ‌سی با پلاک شخصی با پیمایش هفتگی بیشتر از 1000 کیلومتر در تپ‌سی واجد شرایط دریافت این هدیه می‌شود.

 

[wonderplugin_video iframe=”https://www.aparat.com/v/fC2i5″ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”https://blog.tapsi.ir/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.