امکانات جدید تپسی برای اطلاع مسافر از زمان دقیق رسیدن سفیر

تپسی امکانات تازه‌ای را در نسخه جدید اپلیکیش اضافه کرده است که کمک می‌کند تا مسافر از زمان دقیق رسیدن سفیر به مبدا سفر باخبر شده و به موقع‌ در مبدا حاضر شود.

بعضی از مواقع اتفاقاتی پیش‌ می‌آید که باعث می‌شود ناخواسته دیرتر به قرارمان برسیم و دوست یا همکارمان را منتظر بگذاریم؛ اما این موضوع برای هیچ‌کس خوشایند نیست.

حضور به موقع سفیر و مسافر در مبدا سفر هم می‌تواند یک قرار باشد که دو طرف باید به آن پایبند باشند تا موجب اتلاف وقت هیچ‌کدام نشود و دو طرف تجربه خوبی از سفر داشته باشند.

در همین راستا، در نسخه جدید اپلیکیشن امکانات تازه‌ای اضافه شده است که به این موضوع کمک می‌کند و با به‌روزرسانی اپلیکیشن تپسی خود، می‌توانید در سفر بعدی از آن‌ها استفاده کنید.

بیایید با این امکانات آشنا شویم:

 

  • سفیر تنها زمانی که به مبدا سفر رسیده باشد می‌تواند اعلام رسیدن کند و پیش از آن، ارسال پیام «سفیر در مبدا سفر منتظر شماست» برای او غیرفعال است.
  • بعد از رسیدن سفیر به مبدا، هم از طریق اپلیکیشن و هم پیامک، رسیدن سفیر به مسافر اطلاع‌رسانی می‌شود.
  • بعد از گذشت یک دقیقه از ارسال این پیام‌ها، زمان‌سنج در اپلیکیشن مسافر فعال خواهد شد. این زمان‌سنج برای آن است تا به مسافر یادآوری کند که سفیر در مبدا منتظر اوست و وضعیت قرمز آن یعنی، برای سوار شدن بیش از اندازه مجاز تاخیر داشته‌ است.

رسیدن به‌موقع مسافر در مبدا از حقوق سفیر است و رعایت این نکته موجب می‌شود تا سفر برای دو طرف رضایت‌بخش باشد. بیاید با وقت‌شناسی، به زمان سفیرهای پر تلاشمان احترام بگذاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.