با معرفی تپسی به دوستانتان، سفر رایگان هدیه بگیرید!

اگر شما هم از کاربران تپسی هستید و سفرهای روزانه خودتان را با اپلیکیشن تپسی انجام می‌دهید، می‌توانید با معرفی تپسی به دیگران، هم یک سفر رایگان جایزه بگیرید و هم یک سفر رایگان، به دوستانتان هدیه بدهید.

این قابلیت، در اپلیکیشن تپسی در دسترس شماست. کافیست از منوی اصلی اپلیکیشن، گزینه «سفر رایگان» را انتخاب کنید.

معرفی تپسی به دیگران

با انتخاب این گزینه، «کد معرفی» ویژه‌ شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می‌توانید آن را به صورت نامحدود در اختیار دوستان و نزدیکانتان قرار بدهید.

توجه داشته باشید که قابلیت معرفی تپسی به دیگران و دریافت سفر رایگان، به صورت دائم در تمامی شهرها فعال نیست و در بازه‌های زمانی مختلف، در شهرهای منتخب در دسترس است.

معرفی تپسی به دیگران

 

دوستان و نزدیکان شما، تا ۱۵ روز بعد از دریافت کد می‌توانند از آن استفاده کرده و برای اولین سفرشان با تپسی، تا ۱۰۰٪ تخفیف دریافت کنند. این کد در تمامی شهرهای محل فعالیت تپسی قابل استفاده است و محدودیت جغرافیایی ندارد.

بعد از اینکه فرد دریافت‌کننده‌ی کد، اولین سفرش را انجام داد، تخفیف سفر شما هم فعال می‌شود. حالا شما ۱۵ روز فرصت دارید تا از جایزه سفر رایگان، در شهر خودتان استفاده کنید.

دقت کنید که اگر فردی که کد را به او داده‌اید، بعد از گذشت ۱۵ روز از دریافت آن، اولین سفرش را برود، جایزه‌ی هر دوی شما، سوخت خواهد شد. پس این ۱۵ روز طلایی را به خاطر بسپارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.