واکسیناسیون رانندگان تپسی آغاز شد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام واکسن رانندگان کلیک کنید.

سرویس موتوپیک تپسی

 

با استفاده از سرویس موتوپیک تپسی، می‌توانید خیلی سریع و ساده بسته‌های خود را به هر نقطه از شهر ارسال کنید.

پیک تپسی، از دو سرویس موتوپیک و اتوپیک تشکیل شده است که موتوپیک برای ارسال بسته‌های کوچک از طریق پیک موتوری و اتوپیک برای ارسال کالاهای حساس یا بسته‌های بزرگتر از طریق خودرو است.

راهنمای استفاده از سرویس موتوپیک

استفاده از سرویس موتوپیک بسیار ساده و راحت است. کافیست وارد اپلیکیشن شوید و روی نقشه مبدا و مقصدتان را مشخص کنید. سپس از میان سرویس‌ها، موتوپیک را انتخاب و گزینه «درخواست سرویس موتوپیک» را لمس کنید.

سرویس موتوپیک

با لمس این گزینه، به صفحه بعد می‌روید که در آن از شما خواسته شده مشخصات گیرنده را وارد کنید. پس از وارد کردن مشخصات، بار دیگر گزینه «درخواست سرویس موتوپیک» را لمس کنید.

سرویس موتوپیک

با انجام همین دو مرحله ساده، شما می‌توانید بسته‌ها و مرسولات خود را با استفاده از موتوپیک تپسی با ارسال کنید و هزینه سرویس را هم یا به صورت اعتباری و یا به صورت نقدی خودتان پرداخت کنید و یا برعهده گیرنده بگذارید.

 

5 نظرات
 1. 810925 می گوید

  ۷۱۸۳۴۰

 2. حسینی می گوید

  قیمت اتوپیک ها نسبت به اسنپ واقعا بالاست و ۹۰ درصد درخواست کارت به کارت دارن!

 3. مانی عارف می گوید

  سلام اشکال بزرگ موتوپیک تپسی اینه که چند مقصد ندارید بنده به همین خاطر مجبورم با اسنپ کار کنم بنده روزی ۵ الی ده بسته برای ارسال دارم که نمیتونم ۱۰ پیک تپسی بگیرم ولی در اسنپ بنده چند مسیره میگیرم و بار رو میفرستم لطفا این گزینه رو حتما فعال کنید ممنون

 4. کلافچی می گوید

  اگر وب سرویس هم داره میشه استفاده کرد

 5. الهام کاوید می گوید

  تخفیفو زدم‌میگه کد اشتباست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.