10 بازی مشغول‌کننده‌ی تلفن همراه در ترافیک

اگر شما هم یکی از آن افرادی هستید که موقع انتظار کشیدن، حتما باید به کاری مشغول باشید، یا مثلا وقتی با دوستانتان جمع شده‌اید و مشغول صحبت کردن هستید، حتما باید با دست‌هایتان کاری کنید، مثلا تخمه بخورید، بافتنی ببافید یا یک خمیر اسلایم را مچاله کنید، حتما هنگام سفرهای درون شهری هم به چیزی احتیاج دارید تا زمانتان را پر کند.
این بار که سوار تاکسی یا یک تاکسی اینترنتی مثل تپ‌سی شدید، سراغ گوشی‌تان بروید و یکی از آن بازی‌های به ظاهر خسته کننده اما شدیدا جذاب را دانلود کرده و دست بگیرید. به این ترتیب می‌بینید که زمان سفر برایتان پرواز خواهد کرد! در این مقاله، 10 بازی ساده و مشغول‌کننده‌ی تلفن همراه را به شما معرفی می کنیم (یا در واقع، به یادتان می‌آوریم):

Doodle Jump، پرش‌های بی‌انتها!

این بازی هیچ وقت تمام نمی‌شود، این را می‌توانید مطمئن باشید! کافی است موجود عجیب دماغ درازتان را به کار بیاندازید تا شروع کند به پریدن روی جایگاه‌هایی که در محیط‌های متنوع برایش در نظر گرفته شده است. سکه و شکلات و تخم مرغ جمع کنید، لباس‌های تازه به تنش بپوشانید و تا ابد به این کار ادامه دهید!

Minesweeper Classic، همگام با ویندوزهای سال‌های دور!

حتما این بازی را خوب به یاد دارید. درست زمانی که احتمالا به اینترنت دایال آپ وصل می‌شدید یا اصلا اینترنت برایمان موضوعیت نداشت، این بازی، هیجان‌انگیزترین بازی مشغول‌کننده‌ی روی کامپیوترهایمان بود. اگر دلتان برای آن زمان تنگ شده و توی تپ‌سی هم وقت برای گذراندن دارید، حتما این بازی را دانلود کنید و سراغ خنثی کردن بمب‌ها بروید!

Zumbla Classic و قورباغه خشمگین!

اگر این بازی را روی کامپیوترهایتان به یاد نمی‌آورید یا هیچ عصر تابستانی را با آن نگذرانده‌اید، باید بگوییم که از هیجان فزاینده‌ی آن، بی‌خبرید! اژدهای چینی به فرمان شما می‌چرخد و گوی‌های همرنگ را نا بود می‌کند تا مبادا وارد دریچه‌ی تونل شوند! از بازی، از آن جهات که مراحل پایان‌ناپذیری دارد، تا مدت‌ها سرگرم نگاهتان می‌دارد.

حباب‌های تمام نشدنی در Bubble Shooter

انواع و نسخه‌های مختلف این بازی، برو روی گوشی‌های تلفن همراه، می‌توانند تا ساعت‌ها شما را درگیر کنند. از گوی‌های سنگی گرفته تا تیله‌های درخشان و حباب‌های پر از آب، همه را باید هدف بگیرید و آن قدر شلیک کنید تا تمام شود. گاهی مراحل آنقدر سخت می‌شود که ممکن است دلتان بخواهد به خانه نرسید و همان‌طور در تپ‌سی بنشینید و به بازی ادامه دهید.

Super Bino Go با حس و حال آتاری!

این بازی، همان سوپر ماریوی قارچ‌خور خودمان است! اگر در کودکی اوقات خوشی را دست به آتاری گذرانده‌اید یا حداقل همیشه دلتان می‌خواست که برای خودتان یک آتاری داشتید، حالا آخرین نسخه‌ی سوپر ماریو را روی گوشی تلفن همراهتان نصب کنید و در طول هر سفر، لذتش را ببرید!

Brick Classic، لذت مضاعف نوستالژی!

یکی از مشغول کننده‌ترین بازی‌های ممکن، روی هم قرار دادن این آجرهاست! حالا فکر کنید همین بازی را در قالب یکی از آن گیم دستی‌های قدیمی داشته باشید و آن هم روی گوشی تلفن همراهتان! ممکن است از تپ‌سی پیاده شوید و بازی کردن را متوقف کنید؟!

MAZES PUZZLE، هزارتوی فزاینده!

این بازی، مجموعه‌ای از ماز یا هزارتوی‌هایی را در اختیارتان می‌گذارد که مرحله به مرحله سخت‌تر می‌شوند. پس اگر از طرفداران رساندن گربه به موش و موش به پنیر در مجلات قدیمی بوده‌اید، حتما می‌توانید ساعت‌ها در ترافیک با این بازی سرگرم شوید.

پیدا کردن یک راه با Water Pipes

بازی‌هایی شبیه به این را می‌توانید با شکل‌ها و المان‌های مختلف پیدا کنید. اما مهم این است که بتوانید در هر مرحله، مسیر درست را برای عبور آب از لوله‌ها یا مثلا جریان برق از سیم‌ها پیدا کنید. این بازی هم به مرور به قدری سخت و پرچالش می‌شود که امکان ندارد حوصله‌تان سر رود.

Sudoku، برای اهل فکر!

سودوکو، شاید ساده‌ترین بازی فکری باشد که بتوانید در گوشی خود داشته باشید. اما در عین حال می‌تواند دقایق زیادی از وقتتان را به خود اختصاص دهد و شما را مشغول حل مساله نگاه دارد. کافی است بازی را یاد بگیرید و به چینش اعداد موجود در جدول دقت کنید.

T-rex game، دایناسور آفلاین گوگل!

اما روزهایی هم هست که آن‌قدری امکان دانلود ندارید، یا مثلا اینترنت گوشی‌تان فعال نیست و با 1630، تپ‌سی تلفنی گرفته‌اید! آن وقت است که بهترین گزینه‌ی مشغول‌کننده‌ی ممکن، همین دایناسور روزهای آفلاینی است! اما اگر خیلی برایتان جذاب بود، می‌توانید در زمان آنلاین بودن هم با سرچ کردن اسم T-rex در گوگل، به این بازی دست پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.