7 راه برای پیدا کردن جای پارک

1. زمان را جدی بگیرید!

به یاد داشته باشید که در یک شهر شلوغ، خصوصا اگر قصد رفتن به مکانی پرطرفدار را داشته باشید، پیدا کردن جای پارک به این سادگی‌ها نیست. پس مساله‌ی زمان را جدی بگیرید. اگر حتما می‌بایست راس یک ساعت معین در مکانی خاص حاضر باشید، بدانید که پیدا کردن جای پارک کار زمان‌بری است. پس حداقل یک ساعت زودتر از وقت‌های دیگر از خانه بیرون بیایید.

2. از جای پارک ایده‌آلتان شروع کنید!

هیچ‌گاه امید خود را از دست ندهید. هرچقدر هم که مقصدتان خالی از جای پارک باشد، باز هم ممکن است که در نزدیک‌ترین جای ممکن، ناگهان خودرویی تصمیم بگیرد از پارک بیرون بیاید و جای خود را دو دستی تقدیم شما کند. پس اول ایده‌آل‌ترین جاهای پارک را از نظر بگذرانید و بعد، به مرور از آن دور شوید.

 

3. دیگران را دنبال کنید!

مراقب رقبایتان باشید! آن‌ها همه‌جا هستند و با همان سرعت و دقت، به دنبال جای پارک می‌گردند. آن‌ها را رصد کنید و مطمئن شوید جایی را که شما قادر به دیدن آن نیستید، در نظر نداشته باشند. به هر حال شما می‌خواهید برنده‌ی مسابقه باشید!

4. از جان و دل مایه بگذارید!

به محض دیدن یک جای پارک، از همراه احتمالی خود بخواهید تا از خودرو پیاده شده و به سمت جای پارک بدود. به این ترتیب از مالک شدن آن، اطمینان حاصل می‌کنید.

 

5. بدوید!

ممکن است مجبور شوید خودروی خود را دو چهارراه پایین‌تر پارک کنید. در این صورت، البته از این که از ماشینتان دور هستید، ممکن است اذیتتان کند اما به هر حال جای پارک دارید. پس احساس پیروزی کنید و برای به موقع رسیدن، این مسیر طولانی تا مقصد مورد نظرتان را با سرعت بدوید!

 

6. به خانه رفتن فکر کنید!

گاهی چاره‌ی دیگری جز پارک نکردن نیست. هرچقدر هم که لازم باشد به مرکز خریدی خاص بروید یا فیلمی را در سینمای مورد علاقه‌تان ببینید، وقتی جای پارک نیست، نیست! ممکن است مجبور شوید همه چیز را ول کنید و به خانه برگردید.

 

7. به جای پارک فکر نکنید!

به جای همه‌ی این کارها می‌توانید خودروی شخصیتان را بیرون نیاورید و دغدغه‌ی جای پارک را هم فراموش کنید. این، دقیقا کاری است که تاکسی‌های اینترنتی برایتان انجام می‌دهند. مقصد خود را انتخاب می‌کنید و درخواست تپ‌سی می‌دهید. به مقصد می‌رسید، از خودرو پیاده می‌شوید و به هیچ‌چیز دیگر فکر نمی‌کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.