تپ‌سی-تون (TAP30THON)،ماراتن نفس‌گیر تپ‌سی

تپ‌سی-تون (TAP30THON)، رویداد هیجان‌انگیز این روزهای تپ‌سی بود. تورنومنتی داخلی، بین چندین تیم از کارکنان تپ‌سی. محوریت اصلی مسابقه، بارش ذهنی در جهت ایده‌پردازی برای هرچه بهتر شدن خدمات مجموعه بود.
سه مساله‌ی مرتبط با کسب و کار تپ‌سی، توسط تیم برگزار کننده، انتخاب شد. بعد از گروه‌بندی‌های تصادفی، به صورتی که تا جای ممکن در هر تیم، اعضایی از بخش‌های مختلف مجموعه حضور داشته باشند، نوبت به آشنایی و بعد هم کار گروهی رسید. امتیاز مثبت این شکل از گروه‌بندی و البته کلیت TAP30THONE این بود که شما در کنار افرادی به صورت تنگاتنگ و برای یک هدف واحد کار می‌کردید که پیش از آن ممکن بود جز در سالن ناهار خوری، آن‌ها را ندیده باشید. و این، در جهت هرچه نزدیک‌تر شدن اعضای شرکت، کمک بزرگی بود.

tap30thone

 

سه شنبه، 22 آبان ماه، رقابت بین گروه‌ها، به صورت رسمی آغاز شد. هر یک از گروه‌ها فرصت داشتند تا طی دو روز، در راستای پاسخ به یکی از سوالات مطرح شده، ایده‌های خود را مطرح کرده و از چند و چون و چگونگی اجرای این ایده‌ها دفاع کنند.
جذابیت کار در این‌جا بود که نه فقط کارکنان ساکن تهران، که اعضایی در هر یک از شهرهایی که تپ‌سی در آن‌ها فعال است، در TAP30THONE شرکت کرده و تا نیمه‌های شب این دو روز، مشغول ایده‌پردازی و تبادل نظر بودند.

tap30thone

 

روز پنج‌شنبه، 12 گروه از ایده‌های خود دفاع کردند و در نهایت 6 گروه انتخاب شدند تا ایده‌هایشان را شرح و بسط داده و برای مرحله‌ی نهایی انتخاب شوند. در این بین، مساله‌ای که اهمیت داشت این بود که هر کدام از این گروه‌ها، چه برنده‌ی نهایی بودند یا نه، شانس این را داشتند که ایده‌ی خود را در صورت تایید، در آینده در تپ‌سی در مرحله‌ی اجرا ببینند.

tap30thone

 

در نهایت، تیم داوری متشکل از تعدادی از مدیران ارشد تپ‌سی، پس از ارائه‌ی دوم، از بین شش گروه، سه گروه را انتخاب کردند و قرار بر این شد که این ایده‌ها، به طور قطع اجرایی شود. روز یک‌شنبه 27 آبان ماه، روز اعلام نتایج بود. در این روز، پیش از هر چیز از تمامی کسانی که نقشی هر چند کوچک در برپایی این تورنومنت هیجان‌انگیز داشتند، تقدیر به عمل آمد و بعد، جوایز ویژه و مدال‌های قهرمانی بین سه گروه برتر به ترتیب طلا، نقره و برنز، تقسیم شد.

tap30thone

 

تپ‌سی-تون، اتفاق هیجان‌انگیز و در عین حال کارآمدی در جهت کسب و کار تپ‌سی بود که با موفقیت هرچه تمام‌تر، به پایان رسید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.