همراه با واحد منابع انسانی تپ‌سی

ین واقعیتی انکار نشدنی است که هر گروه حرفه‌ای، در هر ابعاد و میزان اهمیتی، نیاز به عاملی انسجام دهنده دارد و بخش منابع انسانی در هر شرکت، خصوصا یک استارتاپ پرشور، می‌تواند همین نقش بزرگ را بازی کند.
صمیمیت، روحیه‌ی کار تیمی بالا، تلاش فراوان و خوش فکری، از ویژگی‌هایی است که تیم منابع انسانی تپ‌سی را برجسته و متفاوت می‌کند.

tap30 team

به صورت خلاصه، مسئولیت‌های اصلی تیم منابع انسانی در تپ‌سی به شرح زیر است:
امور اداری: مسئولیت اعضای این بخش، مدیریت اموری مثل حقوق و دستمزد کارکنان، انواع بیمه، مزایا و هر آن چیزی است که به پرداخت و تسهیلات مربوط می‌شود. همچنین رسیدگی به قراردادهای کارکنان نیز از مسئولیت های این بخش است.
جذب و استخدام: تمامی مراحل جذب کارکنان جدید، به عهده‌ی اعضای این بخش است. از بررسی رزومه‌ها گرفته تا مصاحبه و ادامه‌ی روند ورود و آغاز به کار کارکنان جدید در شرکت.
توسعه‌ی شغلی: این بخش مسئولیت تعیین رده‌بندی‌های شغلی، تعیین مسیر شغلی برای هر نقش، ارزیابی عملکرد کارکنان و فراهم کردن بستر مناسب برای توسعه و رشد کارکنان را به عهده دارد.
توسعه و بهبود محیط کار: از آنجاییکه کارکنان بخش مهمی از ساعات خود در روز را در شرکت سپری می‌کنند، مسئولیت این بخش، تبدیل محیط کاری شرکت به محیطی دلپذیر و دوست داشتنی برای کارکنان است. بررسی نیازها و انتظارات کارکنان از محیط کاری، ارائه طرح‌هایی برای بهبود محیط کار و طراحی رویدادهای جذاب و جالب برای کارکنان در محیط کار، از کارهای این بخش است.

tap30 team

علاوه بر این، موضوعات مربوط به منابع انسانی در تمامی دفاتر استانی محل فعالیت تپ‌سی نیز زیر نظر این تیم اداره می‌شود.

از جمله دستاوردهای تیم منابع انسانی در تپ‌سی را می‌توان ارزیابی عملکرد موشکافانه‌ی کارکنان از ابتدای تاسیس تا به امروز، جذب و نگهداشت طولانی مدت نیروهای شایسته و متخصص در هر حوزه و ایجاد فضای صمیمی و دوستانه در محیط کار عنوان کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.