امکان «قدردانی از سفیر» در اپلیکیشن مسافر تپسی

طی یکی دو ماه اخیر که بیشتر کشورهای جهان به شدت درگیر شیوع ویروس کرونا هستند، تمامی مردم خود را موظف می‌دانند که برای حفظ سلامت خود، اطرافیان و جامعه، عادت‌های جدیدی را به زندگی خود اضافه کنند. یکی از مهم‌ترین این موارد، تلاش برای در خانه ماندن است.

اما بسیاری از مشاغل هستند که در این روزها، برای برطرف کردن نیاز مردم، باید به فعالیت مستمر خود ادامه دهند. از خود گذشتگی این افراد، بر هیچ‌کدام از ما پوشیده نیست و دوست داریم به هر ترتیبی که می‌توانیم از آن‌ها قدردانی کنیم. از جمله افرادی که در این روزها با به خطر انداختن سلامتی‌شان، حمل و نقل سلامت و ایمن را برای مردم میسر می‌کنند، رانندگان و البته سفیران تپسی هستند.

در عین حال برای بسیاری از ما پیش آمده که در طول سفرمان با یک سفیر، تجربه متفاوتی داشته‌ایم. رفتار محترمانه سفیر یا درک بالای او از شرایط، موسیقی انتخابی او، مسیریابی دقیق و بدون نقص، پاکیزگی چشمگیر خودرو و خلاصه عاملی که باعث شده با خود فکر کنیم ای کاش می‌شد از این سفیر، بیش از این قدردانی کرد.

به همین منظور، یکی از قابلیت‌های جدید اپلیکیشن مسافر تپسی، امکان «قدردانی از سفیر» است. در پایان هر سفر، در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت مبلغی مازاد بر هزینه سفر به دلخواه خود، از سفیر قدردانی کنید.

چند نکته در مورد قابلیت قدردانی از سفیر:

  1. شما در انتهای سفر در صورت تمایل مبلغی به عنوان قدردانی پرداخت می‌کنید و بنابراین سفیر از پرداخت یا عدم پرداخت این مبلغ آگاه نیست.
  2. مجموع مبالغ قدردانی به حساب سفیر واریز می‌شود و بنابراین مقدار مبلغ پرداختی هیچ مسافری برای سفیر مشخص نیست.
  3. مبلغ قدردانی از سفیر، بدون کسر هیچ‌گونه کمیسیونی، مستقیما به حساب سفیر واریز می‌شود.
  4. درخواست قدردانی توسط سفیر، از موارد تخلف از قوانین تپسی بوده و مشمول جریمه خواهد بود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.