تخفیف ویژه تپسی برای سرویس موتوپیک

تپسی برای سرویس موتوپیک تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. شما از امروز (دوشنبه ۲۷ بهمن ماه) می‌توانید بسته‌هایتان را با استفاده از سرویس موتوپیک با ۴۰۰۰ تومان تخفیف به مقصد ارسال کنید. مهلت استفاده از این تخفیف محدود است. تنها تا پایان بهمن (پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه) برای استفاده از آن زمان دارید. توجه داشته باشید که برای استفاده از تخفیف موتوپیک لازم است به منوی اصلی اپلیکشن، قسمت کد هدیه و تخفیف بروید و  کدتخفیف MOTOPEYK99 را وارد کنید. پس از آن، کد تخفیف برای شما فعال شده است و با انتخاب سرویس موتوپیک می‌توانید این تخفیف را ببینید. شما با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید یک‌بار بسته‌هایتان را ۴۰۰۰ تومان ارزان‌تر ارسال کنید.

کد تخفیف: MOTOPEYK99

استفاده از موتوپیک، خیلی سریع و ساده

استفاده از سرویس موتوپیک بسیار ساده و راحت است. کافیست وارد اپلیکیشن شوید و روی نقشه مبدا و مقصدتان را مشخص کنید. سپس از میان سرویس‌ها، موتوپیک را انتخاب و گزینه «درخواست سرویس موتوپیک» را لمس کنید.

سرویس موتوپیک

با لمس این گزینه، به صفحه بعد می‌روید که در آن از شما خواسته شده مشخصات گیرنده را وارد کنید. پس از وارد کردن مشخصات، بار دیگر گزینه «درخواست سرویس موتوپیک» را لمس کنید.

سرویس موتوپیک

با انجام همین دو مرحله ساده، شما می‌توانید بسته‌ها و مرسولات خود را با استفاده از موتوپیک تپسی با تخفیف ارسال کنید. فرصت را از دست ندهید. تا پایان بهمن به اپلیکیشن تپسی بروید و با وارد کردن کد تخفیف MOTOPEYK99 درخواست موتوپیک دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.