تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک ویژه سفیران تپسی

سفیر عزیز،
ضمن عرض تبریک، شما واجد شرایط دریافت تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک شده‌اید. این طرح تا پایان سال ۹۹ برای شما فعال خواهد بود. شما با بهره‌مندی از این طرح که معادل عددی آن ۳ میلیون تومان تا آخر سال خواهد بود، درآمدی چشمگیری از سفرهای درون طرح تپسی کسب خواهید کرد.

مزایای ویژه طرح
از مزایای فعالیت در طرح ترافیک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تعداد درخواست‌های سفر بیشتر
• قیمت‌ بالاتر هر سفرها
• صرقه‌جویی در زمان و هزینه
• حداقل ۳۰ درصد درآمد بیشتر

اقدامات پیش از فعالسازی تخفیف:

برای بهره‌مندی از تخفیف ۷۰ درصدی (معادل ۳ میلیون تومان تا آخر سال) فقط کافیست اقدامات زیر را انجام دهید:
۱- معاینه فنی برتر داشته باشید (در صورتی که خودروی شما معاینه فنی برتر ندارد، اینجا می‌توانید لیست مراکز معاینه فنی تهران را مشاهده کنید. مراکز معاینه فنی برتر، در دوران کرونا به روال قبل فعال هستند.)
دقت داشته باشید که گرفتن معاینه فنی برتر کمتر از نصف روز وقت شما را خواهد گرفت. داشتن معاینه فنی برتر، ربطی به سال خودرو ندارد
۲- در اپلیکیشن تهران من، بدهی عوارض شهرداری خودروی خود را صفر کنید
۳- هزینه فعالسازی (۱۴۰ هزار تومان) را پرداخت کنید. برای اینکار نیاز است اعتبار خود در اپلیکیشن تهران من را به مبلغ ۱۴۰ هزار تومان شارژ کنید.
دقت داشته باشید که اطلاعات خودرو ثبت شده‌ی شما در تهران من و نرم افزار تپسی باید یکسان باشد.

پس از انجام اقدامات بالا، شما می‌توانید با تماس به شماره‌ی زیر (در روزهای کاری از ساعت ۱۰ تا ۱۷)، در لحظه تخفیف خود را دریافت نمایید.
۰۲۱۴۱۶۳۰۴۲۲

اقدامات پس از فعالسازی تخفیف:

در نظر داشته باشید که این طرح ویژه سفیران فعال تپسی است، پس از فعال شدن تخفیف عملکردتان به صورت هفتگی بررسی خواهد شد و شما می‌بایست در هفته، حداقل ۳۰ سفر در طرح ترافیک و آلودگی هوا داشته باشید. منظور از سفر در طرح ترافیک و آلودگی هوا، سفری است که مبدا یا مقصد آن در این دو محدوده باشد.
علاوه بر این، برای اینکه تخفیف دریافتی خود را از ۵۰ درصد به ۷۰ درصد ارتقا دهید، نیاز است که روزانه حداقل ۳ سفر داشته باشید.
به طور مثال:
اگر شما در روز یکشنبه، تنها ۱ سفر در طرح ترافیک بروید، مبلغ جریمه شما شامل ۵۰ درصد تخفیف خواهد شد اما در روز دوشنبه، با انجام ۴ سفر، موفق به دریافت ۷۰ درصد تخفیف خواهید شد.

با انجام حداقل ۳۰ سفر در طرح ترافیک و آلودگی هوا در هفته، تخفیف به صورت اتوماتیک برای شما تمدید خواهد شد.
*نکته‌ی مهم: در صورتی که تعداد سفرهای خود در طرح ترافیک را به ۳۰ نرسانید، تخفیف برای شما لغو خواهد شد و هزینه‌ی فعالسازی شما نیز از بین خواهد رفت.

با این تخفیف ویژه و فعالیت درون محدوده‌ی طرح ترافیک، روزهای پردرآمدی پیش روی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *