جشنواره ۹ تا ۹۹ بانک ملت با مشارکت تپسی برگزار شد

باشگاه مشتریان بانک ملت به مناسبت نهمین سال فعالیت خود  جشنواره ۹ تا ۹۹ را برگزار کرد. تپسی برای اهدای جوایز این جشنواره (۹ جایزه یکسال سفر رایگان و ۹۰ جایزه یک ماه سفر رایگان) به مشتریان بانک ملت مشارکت کرد. مراسم قرعه‌کشی این جوایز روز بیستم اسفندماه برگزار شد.

باشگاه مشتریان بانک ملت طرح ویژه‌ای به نام ۹ تا ۹۹ را برای اعضای خود در نظر گرفته بود. این طرح از تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ تا پایان ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ ادامه داشت. در این طرح اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانستند با خرید از کارشامال یا همان باشگاه مشتریان بانک ملت و واگذاری امتیاز یا کارشا، شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی افزایش دهند. در این طرح، افرادی که اکسس کارت بانک ملت را داشتند و عضو باشگاه مشتریان نبودند، می‌توانستند شرکت کنند. آنها با خرید از کارشامال از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند می‌شدند و با هر خرید یک شانس برای شرکت در قرعه کشی دریافت می‌کردند.

جشنواره بانک ملت

مراسم قرعه‌کشی میان شرکت‌کنندگان در جشنواره ۹ تا ۹۹ باشگاه مشتریان بانک ملت در تاریخ بیستم اسفندماه برگزار شد. تپسی در این مراسم به ۹ نفر یکسال سفر رایگان جایزه داد که هزینه این سفرها از سوی تپسی پرداخت می‌شود و برندگان اعتبار سفر خود را قالب کد هدیه دریافت کردند. همچنین ۹۰ جایزه یک ماه سفر رایگان با تپسی به شرکت‌کنندگان در این قرعه‌کشی اهدا شد که هزینه آن از سوی باشگاه مشتریان بانک ملت پرداخت شده است.

جشنواره بانک ملت

کدهای اهدایی به برندگان ۹ جایزه یکسال سفر رایگان از ۲۳ اسفند ماه ۹۹ تا ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ و  کدهای اهدایی به برندگان ۹۰ جایزه یک ماه سفر رایگان از ۲۳ اسفند ۹۹ تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ قابل استفاده است. لازم به ذکر است که مراسم قرعه‌کشی و اهدای جوایز از صفحه اینستاگرام باشگاه مشتریان بانک ملت به صورت زنده پخش شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.