منع تردد از ۹ شب تا ۴ صبح شامل خودروهای تپسی نمی‌شود

محدودیت منع تردد خودروها در ساعات ۹ شب تا ۴ صبح که از روز شنبه ۱ آذر ماه در شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونا اجرایی می‌شود، شامل خودروهای تپسی نخواهد شد.

ستاد ملی مبارزه با کرونا از روز شنبه، ۱ آذر ماه به مدت دو هفته در شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونا محدودیت‌هایی را وضع کرده است که منع تردد خودروهای شخصی از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح از این جمله است.

بر این اساس خودروهای ارائه‌دهنده خدمات به مسافران درون‌شهری، از جمله خودروهای تپسی مشمول این محدودیت نمی‌شوند و می‌توانند بدون نگرانی از جریمه تعیین شده برای خودروهای شخصی در این ساعات به فعالیت خود ادامه دهند.

بنابراین، در این بازه زمانی، در صورتی که مردم نیاز اضطراری به تردد درون‌شهری داشته باشند، می‌توانند از تپسی استفاده کنند.

تپسی برای مراقبت از سلامتی مسافران و سفیران خود در دوران شیوع کرونا، استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی را برای مسافران و سفیران الزامی کرده است. همچنین سلامت سفیران فعال تپسی به طور روزانه از طریق اتصال به سامانه یکپارچه وزارت بهداشت پایش می‌شود و سفیران مبتلا به کووید۱۹ تا زمان بهبودی کامل و سپری کردن دوران قرنطینه پیشنهاد سفر دریافت نمی‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.