ثبت‌نام سفیر تپسی در دفاتر پیشخوان دولت

امکان ثبت‌نام سفیر تپسی در دفاتر پیشخوان دولت فراهم شد.

تپسی شرایط ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان دولت را فراهم آورده است یعنی از این به بعد، افراد متقاضی فعالیت به عنوان راننده تپسی می‌توانند با در دست داشتن مدارک خود شامل کارت خودرو، بیمه‌نامه خودرو، گواهینامه و کارت ملی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

پس از احراز هویت و صلاحیت متقاضیان از سوی پلیس امنیت، این افراد می‌توانند به عنوان راننده تپسی فعالیت خود را به عنوان سفیر تپسی آغاز کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

تپسی با فراهم ساختن راه‌های گوناگون ثبت‌نام از متقاضیان به دنبال تسهیل این روند برای طیف‌های گوناگون جامعه است. در عین حال این موضوع می‌تواند برای تمامی مسافران تپسی، اطمینان‌بخش باشد.

مراجعه به نشانی اینترنتی join.tapsi.ir و یا بازاریابان میدانی تپسی از دیگر راه‌های ثبت‌نام متقاضیان فعالیت به عنوان سفیر تپسی هستند.

نام و نشانی دفاتر پیشخوانی مورد نظر در نشانی Tapsi.ir/pishkhan قابل مشاهده‌ است.

 

شما هم در صورتی که مایل به کسب درآمد و کار به عنوان راننده در تپسی هستید و یا در بین اطرافیان خود افرادی را می‌شناسید که رانندگان قابلی بوده و به کار در تپسی تمایل دارند، حتما با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت که در لینک بالا مشخص شده، مراجعه به وبسایت تپسی و یا بازاریابان میدانی تپسی، برای این کار اقدام کنید.

 

مطالب مرتبط با ثبت‌نام سفیر:

ثبت نام راننده تپ‌سی کاملا غیرحضوری و در ۷ دقیقه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.