ستاره‌های شما، ماسکی برای کودکان کار

در روزهای پایانی سال، شما و ستاره‌هایتان می‌توانید برای محافظت از کودکان کار دست به کار شوید. کافیست سری به باشگاه مشتریان بزنید. در فروشگاه باشگاه مشتریان می‌توانید در ازای هر ۳۰۰ ستاره یک ماسک به کودکان کار و خیابان هدیه دهید. ماسک‌های اهدایی شما توسط تپسی تهیه می‌شود و با همکاری انجمن حمایت از کودکان کار بر صورت کودکان می‌نشیند.

باشگاه مشتریان تپسی، امکان خرید محصولات یا استفاده از خدمات متنوعی را برای شما فراهم کرده است. اما کمپین ماسکی برای کودکان کار، با هدف محافظت از کودکان اجرایی شده است. دست حمایتگر شما این کمپین را به سر منزل مقصود می‌رساند. در باشگاه مشتریان تپسی برای اجرا کردن این کمپین دو فروشگاه متفاوت در نظر گرفته شده است. در یکی از این فروشگاه‌ها شما با خرج کردن ۳۰۰ ستاره می‌توانید یک ماسک به کودکان کار اهدا کنید. در فروشگاه دیگر با خرج کردن ۱۵۰ ستاره می‌توانید نصف ماسک به آنها هدیه کنید.

به این نکته توجه کنید که باشگاه مشتریان تپسی از ستاره‌های شما تا مدت زمان مشخصی محافظت می‌کند. شما می‌توانید ستاره‌هایی که در فصل‌های بهار و تابستان هر سال جمع کردید را تا پایان اسفند در باشگاه مشتریان خرج کنید. ستاره‌هایی که در فصل‌های پاییز و زمستان جمع شدند هم تا پایان شهریور سال بعد می‌تواند تبدیل به کالا یا کد تخفیف مورد نیازتان در باشگاه مشتریان تپسی شود. پس اگر برای ستاره‌هایتان برنامه خرید خاصی در نظر نگرفته‌اید، اهدای ماسک به کودکان کار پیشنهاد ما به شماست.

اگر مایل به دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره باشگاه مشتریان تپسی هستید، در اینجا بخوانید.

کمپین ماسکی برای کودکان کار در راستای مسئولیت اجتماعی است که تپسی خود را نسبت به آن متعهد می‌داند. دنیایی که در آن زیستن برای همه با آسودگی بیشتری همراه باشد، یکی از اهداف تپسی است. ساختن جهانی بهتر برای همه انسان‌ها با همدلی و همراهی امکان‌پذیر می‌شود و این کمپین گامی برای ایجاد همدلی بیشتر است. برای هموارتر کردن این راه همراه ما باشید و همین حالا سری به باشگاه مشتریان تپسی بزنید.

۷ نظرات
 1. داود آقامحمدی می گوید

  کاش میشد خیلی بهتر از اینا برای بچه های کار کاری انجام داد

 2. غلامی می گوید

  عالی

 3. میثم خوشحال می گوید

  کارتون خیلی خوبه واقعا دمتون گرم ❤

 4. بهزاد می گوید

  بااینکه چیزی نیست امایه حس خوبی به آدم میده

 5. fateme می گوید

  خیلی خوشحالم که بتونم برای کودکان کار،یک خدمتی کنم

 6. جاسم صالح بور می گوید

  بک ماسک کودکان

 7. کیانا رجبی می گوید

  خدا قوت. عالی هستید 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.