قابلیت مکان منتخب تپسی، امکانی برای ساده‌تر شدن مکان‌یابی

مکان منتخب در ذهن هر فردی می‌تواند معنای متفاوتی داشته باشد. گاهی مکان منتخب جایی است که بیشترین میزان سفر به آن را دارید. جاهایی مانند محل کار و خانه. اما گاهی مکان منتخب کافه‌ای دنج است که زمان‌های فراغت خود را در آن می‌گذرانید، حتی مطب دکتری که می‌روید یا خانه دوستانتان. پس تمام این مکان‌ها می‌توانند انتخاب‌هایی برای سفرهای شما با تپسی باشند. کافیست از قابلیت مکان منتخب تپسی استفاده کنید.

زمان یکی از ارزشمند‌ترین دارایی‌های است که هر فردی در اختیار  دارد. استفاده از قابلیت مکان منتخب تپسی به شما این امکان را می‌دهد که برای تعیین مبدا و مقصد سفرتان در زمان صرفه‌جویی کنید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چطور می‌توانید مکان‌های منتخب‌تان را در تپسی ثبت کنید؟ برای یافتن پاسخ این سوال همراه‌مان باشید.

گام به گام تا ثبت مکان منتخب در تپسی

انتخاب مکان منتخب کار ساده‌ای است و زمان کوتاهی از شما می‌گیرد. این قابلیت برای همیشه شما را از جستجوی آدرسی که تردد زیادی به آن دارید، بی‌نیاز می‌کند. کافیست در میان گزینه‌های منوی اصلی اپلیکیشن، گزینه مکان‌های منتخب را انتخاب کنید.

قابلیت مکان منتخب تپسی

 

حالا وارد صفحه مکان‌های منتخب اپلیکیشن ‌می‌شوید و در این مرحله، دکمه افزودن مکان منتخب را لمس کنید.

مکان موردنظرتان را اضافه کنید

روی نقشه مکانی که می‌خواهید مکان منتخب شما باشد را مشخص ‌کنید و دکمه ثبت مکان منتخب را لمس کنید.

روی نقشه مکان‌ مورد نظرتان را مشخص کنید

 

حالا شما می‌توانید برای آدرسی که انتخاب کردید، یک نام انتخاب کنید. در قسمت دیگر، جزییاتی مانند نام کوچه و پلاک را وارد کنید که سفیر آدرس شما را راحت‌تر پیدا کند.

جزییات مکان موردنظرتان را ثبت کنید

 

امکان انتخاب یک آیکون از بین آیکون‌های موجود در اپلیکیشن نیز قابلیت دیگری است که می‌توانید از آن استفاده کنید. استفاده از آیکون، انتخاب مکان منتخب مورد نظرتان را از بین دیگر گزینه‌ها راحت‌تر می‌کند.

برای شناسایی راحت‌تر مکان مورد نظرتان، آیکون مرتبط انتخاب کنید

 

پس از وارد کردن این اطلاعات، کافیست گزینه ذخیره را بزنید. حالا آدرس شما در بخش مکان‌های منتخب در دسترس است. هر وقت بخواهید به سادگی می‌توانید آن را به عنوان آدرس مبدا یا مقصد انتخاب کنید.

اطلاعات مکان منتخب را ذخیره کنید

 

توجه به این نکته مهم است که شما برای انتخاب مکان‌های منتخب، محدودیتی در تعداد ندارید. پس، می‌توانید هر تعداد آدرسی که بخواهید در این قسمت ثبت کنید و از قابلیت مکان منتخب تپسی، بهینه استفاده کنید.

تپسی علاوه بر امکان ثبت آدرس مکان منتخب از روشی که گفته شد، این امکان را به شما می‌دهد که به صورت مستقیم آدرس خانه و محل کارتان را وارد کنید.

مکان‌های منتخب در تپسی

 

برای اضافه کردن آدرس‌های بیشتر باید از قسمتی که برایتان گفتیم وارد شوید و آدرستان را ثبت کنید. اما در صفحه اول اپلیکیشن با لمس گزینه مکان‌های منتخب می‌توانید تمام آدرس‌های منتخبی که ثبت کردید را مشاهده و انتخاب کنید.

اگر خواستید، حذف کنید

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید یکی از نقاطی که به عنوان «مکان منتخب» انتخاب کردید را حذف کنید، کافیست گزینه سطل آشغال که در سمت چپ هر آدرس قرار گرفته را انتخاب کنید. در صورتی که از حذف مکان موردنظرتان از لیست مکان‌های منتخب خود اطمینان دارید، گزینه بله را لمس کنید. مکان مورد نظر شما از لیست حذف خواهد شد.

امکان حذف مکان منتخب

 

تجربه یک سفر راحت و مطلوب برای مسافران و سفیران، تلاش هرروزه تیم تپسی است. شما می‌توانید با استفاده از پرداخت اعتباری سفرهای لذتبخش‌تری را تجربه کنید. امیدواریم با استفاده از تمام قابلیت‌های اپلیکیشن تپسی، هر روز سفرهای بهتری داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.