تپسی جدید، رونمایی شد!

جدیدترین نسخه اپیلیکیشن تپسی با قابلیت‌های تازه و ظاهری کاملا متفاوت (لوگو جدید تپسی و رنگ نارنجی آن) رونمایی شد. تپسی، همزمان با ارائه نسخه جدید اپلیکیشن، تصویر جدید برند تپسی را هم با رنگ و رویی تازه معرفی کرد.

مهمترین تغییرات نسخه جدید اپلیکیشن تپسی، علاوه بر تغییر رنگ و نشان برند، شامل بروز شدن معماری نسخه‌های اندروید و تحت وب این اپلیکیشن و ارائه قابلیت‌های جدیدی است که تجربه کاربری بهتری برای کاربران آن فراهم می‌کند.

گذشته از بهبود تجربه کاربری اپلیکیشن تپسی، قابلیت‌ها و سرویس‌های جدیدی نیز به آن اضافه شده است. از جمله اضافه شدن باشگاه مشتریان با نام «سفینه تپسی» و بهبود و بهینه‌سازی سرویس اشتراکی «لاین». هر یک از این قابلیت‌ها در بازه زمانی یک ماه آینده به کاربران ارائه خواهند شد.

در نسخه جدید تپسی، دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف اپلیکیشن، آسان‌تر شده و کار با آن ساده‌تر است. از طرفی سرعت اپلیکیشن به شکل قابل توجهی افزایش یافته و مصرف باتری در استفاده از این اپلیکیشن بهینه‌تر از پیش شده است.

نکته مهم: برای استفاده از اپلیکیشن جدید تپسی، کاربران این تاکسی اینترنتی باید نسخه قبلی اپلیکیشن خود را در روزهای آینده بروزرسانی کنند.

معرفی هویت جدید برند تپسی

تپسی بعد از گذشت سه سال نیم، نشانه‌های تصویری جدیدش را به همراه تعریف تازه‌ای از هویت برند معرفی کرده است. از جمله نشانه‌های تصویری جدید تپسی می‌توان به لوگوی آن اشاره کرد که از حرکت همیشگی به سمت بهبود مستمر در ارائه خدمات و رساندن کاربران به مقاصد خود الهام گرفته است. همچنین رنگ برند از مشکی به نارنجی تغییر کرده است.

قابلیت‌های جدید تپسی

هر یک از سرویس‌های جدید در آخرین نسخه تپسی، بخشی از کاربران آن را مخاطب قرار داده‌ است. سرویس «تپسی لاین» که پیش از این نیز مورد استفاده کاربران تپسی قرار می‌گرفت، حالا به شکلی بهینه‌تر و هدفمندتر، در خدمت آن دسته از مشتریانی است که ضمن توجه به آلودگی هوا و پرهیز از استفاده از خودروی تک سرنشین، با همسفر شدن با مسافری دیگر، هزینه کمتری نیز پرداخت می‌کنند.

باشگاه مشتریان با عنوان «سفینه تپسی» نیز قابلیت جدید دیگر تپسی است که امتیازات ویژه‌ای به کاربران آن ارائه می‌دهد. به این ترتیب که هر کاربر، به واسطه مبلغی که برای سفرهای خود با تپسی خرج می‌کند، امکان بهرمندی از تخفیف‌ها و تسهیلات متنوعی از تپسی و سایر کسب و کارها را پیدا می‌کند.

نسخه تحت وب یا PWA تپسی نیز که پیش از این رونمایی شده و مورد استفاده کاربران مختلف به ویژه افراد دارای گوشی‌هایی با سیستم عامل iOS، قرار گرفته بود، در این نسخه ارتقا یافته است. با توجه به محدویت‌های اعمال شده توسط شرکت اپل، تپسی نسخه‌ای از اپلیکیشن تحت وب ارائه داده بود تا کاربران iOS مشکلی در استفاده از این تاکسی اینترنتی نداشته باشند. این نسخه تحت وب که پیش این نیز یکی از منحصر به فردترین اپلیکیشن‌های پیشرو بود، حالا در نسخه جدید با افزودن برخی قابلیت‌های اپلیکیشن اصلی به مرتبه‌ای رسیده که به سختی از این اپلیکیشن قابل تشخیص است.

تپسی همواره سعی داشته تا با توجه به نیاز مخاطب خود، محصولی ایرانی ارائه دهد که از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره جسته باشد. به همین ترتیب در طول این سال‌ها، هر بار محصول، قابلیت یا سرویس جدیدی به کاربران خود ارائه داده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *