طرح تضمین درآمد

«تپسی درآمد شما را تضمین می‌کند»

سفیر عزیز، طرح «تضمین درآمد» در راستای ایجاد یک درآمد پایدار و تضمین‌شده در دسترس شما قرار گرفته‌است. بر اساس این طرح تپسی درآمد شما را بر اساس میزان مشخصی از ساعاتی که با تپسی در حال سفر هستید تضمین و در پایان مدت زمان اعلام شده پرداخت می‌کند. شما با انتخاب این طرح می‌توانید علاوه بر بهترین استفاده از زمان فعالیت خود در تپسی، بدون دغدغه قبول سفر کرده و کسب درآمد کنید. در هر صورت شما برنده‌اید.

جزییات طرح تشویقی شما:

مدت زمان طرح

این طرح به مدت ۲۴ ساعت برای شما فعال خواهد بود.

حداقل ساعت سفر

شما باید در این بازه ۱ روزه حداقل ۶ ساعت در حین سفر باشید. این زمان از لحظه قبول درخواست سفر تا رسیدن به مقصد مسافر برای شما محاسبه خواهد شد. توجه داشته باشید که شما می‌توانید میزان ساعت‌های در حین سفر بودن خود را در صفحه‌ی اول‌ نرم‌افزار اندروید سفیران تپسی مشاهده کنید (اگر این قابلیت پس از شروع طرح تضمین درآمد در نرم‌افزار شما قابل مشاهده نبود، برروی لینک بزنید و نرم‌افزار اندروید خود را برروزرسانی کنید).

 نکته مهم:

دقت داشته باشید که تضمین درآمد شما در این طرح نامحدود بوده و شما به هر میزان که بیشتر از ۶  ساعت در بازه‌ی زمانی یک روزه فعالیت داشته باشید، تپسی درآمد شما را پس از کسر کمیسیون تضمین می‌کند.

امکان ویژه:

در حال حاضر در آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار سفیران تپسی ویژگی درخواست سفر پیوسته افزوده شده است، که قبل از پایان سفر، درخواست سفر بعدی برای شما ارسال می‌شود، بنابراین شما بدون وقفه می‌توانید در سفر بوده و ساعات ماموریت خود را به انتها برسانید.

نحوه محاسبه مبلغ

در صورتی که در ۲۴ ساعت مشخص شده، ۶ ساعت در حین سفر باشید، تپسی درآمد خالص (پس از کسر کمیسیون) ۲۵۲ هزار تومانی شما را تضمین می‌کند (به عبارت دیگر به ازای هر ساعت ۴۲ هزار تومان). بدین صورت که اگر درآمد شما به ازای ۶ ساعت در حین سفر بودن، کمتر از ۲۵۲ هزار تومان شد، تپسی مابه‌التفاوت این مبلغ را به اعتبار شما اضافه خواهد کرد.

تسویه

تسویه این طرح به محض اتمام طرح بوده و به اعتبار حساب شما افزوده خواهد شد.

به طور مثال:

برای یک سفیر طرح درآمد تضمینی فعال شده است، شرایط این طرح انجام حداقل ۶ ساعت سفر در طول روز (از لحظه قبول درخواست تا رسیدن به مقصد مسافر) و درآمد تضمینی برای ایشان ۲۵۲ هزار تومان خالص و به عبارت دیگر ۴۲ هزار تومان به ازای هر ساعت پس از کسر کمیسیون است.

حالت اول:

سفیر مجموعا ۵ ساعت در روز سفر در حین سفر بوده است. چون به حداقل ساعت طرح خود نرسیده‌است تضمین درآمد برای وی اعمال نمی‌شود و همان درآمد سفیر از سفرها را دریافت می‌کند.

حالت دوم:

سفیر ۶ ساعت سفر می‌رود و از مجموع سفرها ۲۳۰ هزار تومان درآمد خالص کسب می‌کند. چون درآمد تضمینی ۲۵۲ هزار تومان است و درآمد سفیر کمتر از درآمد تضمین شده بوده‌است، بنابراین ۲۲ هزار تومان مابه‌التفاوت به اعتبار سفیر واریز می‌شود.

حالت سوم:

سفیر ۶ ساعت سفر می‌رود و از مجموع سفرها ۲۷۰ هزار تومان درآمد خالص کسب می‌کند. چون درآمد تضمینی ۲۵۲ هزار تومان است و درآمد سفیر بیشتر از درآمد تضمین شده بوده‌است، بنابراین سفیر همان درآمد حاصل از سفرها یعنی ۲۷۰ هزار تومان را دریافت می‌کند.

حالت چهارم:

سفیر ۸ ساعت سفر می‌رود و از مجموع سفرها ۳۰۰ هزار تومان درآمد خالص کسب می‌کند. چون درآمد تضمینی به ازای هر ساعت ۴۲ هزار تومان است و به ازای ۸ ساعت ۳۳۶ هزار تومان محاسبه می‌شود، ۳۶ هزار تومان مابه‌التفاوت به اعتبار سفیر واریز می‌شود.

 

مزایای طرح تضمین درآمد

درآمدی پایدار داشته باشید

این طرح با واریز درآمد تضمین‌شده به حساب سفیران، امکان حساب کردن روی درآمد روزانه و برنامه‌ریزی بلند مدت را به شما می‌دهد.

  درآمد خود را افزایش دهید

  یکی از امکانات ویژه‌ی طرح تضمین درآمد، افزایش درآمد نامحدود است. بدین صورت که اگر سفیر در بازه‌ی زمانی مشخص‌شده درآمدی بیشتر از درآمد تضمین‌شده‌ی تپسی کسب کند، مابه‌التفاوت درآمد برای خود سفیر است و اگر درآمد کمتری در آن بازه کسب کند، مابه‌التفاوت تا حداقل تعیین‌شده توسط تپسی به حساب سفیر واریز می‌شود.

  از زمان‌تان بهتر استفاده کنید

  در طرح تضمین درآمد تپسی شما بی‌وقفه و بدون دغدغه قبول سفر می‌کنید و بنابراین بیشترین بهره‌برداری از زمان خود می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *