واکسیناسیون رانندگان تپسی آغاز شد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام واکسن رانندگان کلیک کنید.

برنده ۵ میلیون تومان اعتبار سفر تپسی شوید

جایزه این قرعه‌کشی معمولی نیست! شما با شرکت در قرعه‌کشی تپسی، شانس برنده شدن ۵ میلیون تومان اعتبار تپسی را خواهید داشت. قرعه‌کشی میان همه کاربران تپسی انجام می‌شود و شرایط خاصی دارد. در نهایت از میان شرکت‌کنندگان، ۱۰ نفر برنده ۵ میلیون تومان اعتبار تپسی می‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید در لیست شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی باشید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

قرعه‌کشی تپسی، میان همه کسانی انجام می‌شود که در بازه زمانی پنجم تا پانزدهم اسفند ماه با تپسی حداقل یک سفر بروند. پس نیاز به هیچ کار خاصی ندارید، کافیست در این زمان با تپسی سفر کنید تا شما هم در لیست کسانی قرار بگیرید که در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.

جایزه این قرعه‌کشی، ۱۰ اعتبار ۵ میلیون تومانی سفر با تپسی است. شما بدون محدودیت زمانی می‌توانید از اعتباری که برنده شدید در سفرهایتان استفاده کنید. همچنین، برای استفاده از اعتبارتان در سفرها محدودیت سقف و کف مبلغ ندارید. به یاد داشته باشید مبلغ اعتباری که برنده شدید، در کیف‌پول تپسی شما شارژ می‌شود و امکان نقد کردن آن وجود ندارد.

قرعه‌کشی تپسی در تاریخ ۱۶ اسفند ماه انجام و جایزه آن به صورت خودکار برای برندگان فعال می‌شود. اگر کاربر تپسی هستید و در بازه زمانی گفته شده سفرتان را رفتید، در میان شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی هستید.

به این نکته هم توجه کنید که قرعه‌کشی، تنها بین افرادی  انجام می‌شود که از طریق اپلیکیشن درخواست سفر دادند. هر مسافر تپسی دارای یک شماره تلفن یکتا است و قرعه‌کشی با استفاده از ابزار رندوم اکسل بر روی شماره تلفن‌ها انجام می‌شود. امیدواریم شما یکی از برندگان قرعه‌کشی تپسی باشید. با تپسی سفر بروید و شانس‌تان را امتحان کنید.

8 نظرات
 1. Pasha pashaii می گوید

  دیدگاهم نسبت به تپسی خیلی خوب.

 2. Pasha pashaii می گوید

  سلام. خیلی عالی تپسی. ممنونم از همه دست‌اندرکاران تیم تپسی. ممنون

 3. مسعودمحددوست می گوید

  خیلی عالی ،،من ازتپسی راضی هستم …

 4. محسن (عبدالعلی) می گوید

  باسلام وتشکر

 5. 706227 می گوید

  ۸۱۷۳۱۴

 6. 269755 می گوید

  ۳۶۲۰۷۳

 7. 944763 می گوید

  ۸۴۴۳۲۹

 8. علی حسین جعفری می گوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.