تپسی و پویش «ایران همدل»

در کنار تپسی به پویش «ایران همدل» بپیوندید

 

«ایران همدل» پویشی است برای کمک به هم وطنانمان که در این شرایط سخت شیوع کرونا از نظر اقتصادی آسیب بیشتری دیده‌اند و به یاری ما نیاز دارند.

ما در تپسی به دعوت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، قصد داریم تا در کنار مردمان گوشه‌ای از سرزمین‌مان بایستیم و سهمی در تسهیل شرایط زندگی آنان داشته باشیم.

همدل با سیستان و بلوچستان برای کمک به تحصیل کودکان

از شما کاربر عزیز تپسی دعوت می‌کنیم در این پویش همراه ما باشید تا دست در دست هم به کودکان سیستان و بلوچستان کمک کنیم تا از تحصیل عقب نمانند و بدانند همه ایران مراقب آنهاست تا این روزهای سخت را پشت سر بگذارند.

شما می‌توانید برای ارسال کمک های نقدی خود، به این لینک مراجعه کنید:

https://tapsi.ir/hamdel

موسسه خیریه پیام امید، با کمک‌های ارسالی تپسی و شما کاربر عزیز، برای کودکان روستاهای محروم سیستان و بلوچستان که با توجه به شیوع ویروس کرونا از امکان آموزش حضوری محروم شده‌اند، تبلت‌های مجهز به اینترنت رایگان تهیه و بین آنها توزیع خواهد کرد.

معرفی موسسه خیریه پیام امید

پیام امید، موسسه‌ای مردم نهاد است که با هدف به انجام فعالیت‌های خیرخواهانه اجتماعی و گسترش فرهنگ کمک به همنوع، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است.

این موسسه در حال حاضر با تمرکز بر کارآفرینی برای خانم‌های سرپرست خانواده، آموزش کودکان کم‌برخوردار و مددکاری برای خانواده‌های آسیب‌دیده، فعالیت می‌کند و از سال گذشته، بخش ویژه‌ای از فعالیت‌های خود را به سیستان و بلوچستان اختصاص داده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمک به ساخت مسکن برای روستاهای سیل‌زده
  • کمک به تجهیز مسکن خانواده‌های سیل‌زده
  • توزیع اقلام مصرفی و غذایی برای خانواده‌های سیل‌زده
  • ساخت سرویس بهداشتی
  • تهیه و توزیع اقلام ضدعفونی در تعدادی از روستاها برای مقابله با کرونا

 

برای مشاهده مجوزهای رسمی موسسه خیریه پیام امید و دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این موسسه، می‌توانید به نشانی زیر مراجعه کنید:

www.payamomid.com

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *